Hanneke de Hoon is de community-manager Praktijkonderwijs en zij heeft een vraag waar ik zelf voorlopig nog geen antwoord op heb. In haar community-site voor Kennisnet zit veel lesmateriaal in Word. Veel mensen (ook zijzelf) krijgen een schermpje te zien als ze dit materiaal willen downloaden waarin om een netwerkwachtwoord wordt gevraagd. Je kunt het gewoon wegklikken of op annuleren klikken. Meer leden hebben dit probleem maar niet iedereen. Het is ook op andere websites te vinden, zoek maar eens met Google. Hoe wordt dit veroorzaakt, waarom niet bij iedereen en nog belangrijker: is er een oplossing?
Reacties
Hanneke de Hoon
Geplaatst op 27 maart 2005 22:38
volgens mij in ieder geval geen spyware, ik stuur de reacties over de webserver door aan de techneuten van kennisnet, Frontpage extensies in ieder geval ook niet geinstalleerd ... Vreemd dat dit verschijnsel blijkbaar wel vaker voorkomt en toch zo onbekend is .....??? Ik hoop nog steeds dat iemand het kan vertellen ! Tot zover in ieder geval al bedankt voor het meedenken !
Hans De Four
Geplaatst op 26 maart 2005 01:24
Kan het zijn dat je werkt met een webruimte waarop FrontPage extensies ge?nstalleerd zijn. Het kan alleszins daarmee te maken hebben. In Firefox heb je dit probleem inderdaad niet, het doet zich enkel voor bij Internet Explorer.
Henk Zegwaard
Geplaatst op 23 maart 2005 15:56
Hier in Firefox geen probleem. In IE6 inderdaad wel. Volgens mij ligt het niet aan instellingen van de client of spyware op de client, maar aan de instellingen op de webserver.
Wim de Lange
Geplaatst op 23 maart 2005 09:56
misschien spyware? fishing? Wim de Lange